PALI SMO U POSLJEDNJOJ ČETVRTINI

U gostima na Baldekinu kod momčadi Šibenika nažalost nismo uspjeli doći do još jednog iznenađenja. Kroz tri četvrtine držali smo utakmicu u egalu, no mali pad koncentarcije na početku posljednjeg perioda igre koštao nas je na kraju poraza rezultatom 86:70.
Nakon našeg početnog vodstva od 5:2 domaćini u 4. minuti imaju prvo vodstvo na utakmici od 7:5, da bi serijom 10:4 u ranoj fazi stekli 17:9 što je trenera Zvonimira Kovačevića nagnalo na minutu odmora. Serijom 7:0 smanjujemo na samo jedan poen zaostatka (17:16), a s minimalnim zaostatkom smo završili i prvu četvrtinu. U 12. minuti tricom Marka Petrovića poveli smo s 25:20, da bi domaćini preko Vrkića i Marcijuša napravili seriju od 9:0 kojom su ponovno stekli vodstvo, 29:25. Domaću seriju je tricom zaustavio Nino Primorac, nakon čega se do odlaska na odmor igralo koš za košem, te se na odmor otišlo u egalu (39:39).
Početkom treće dionice ponovno smo imali pet poena viška (41:46), na što domaćini odgovaraju novom serijom od 8:0 stekavši tri poena prednosti (49:46). Rogić nam je tricom donio izjednačenje, da bi u posljednji period igre ušli s minimalnim zaotatkom (54:53). Loše otvarnje posljednje dionice u kojem su Šibenčani serijom 10:0 poveli sa 64:53 pokazalo se ključnim u današnjoj utakmici. Tračak nade nam se vratio nakon dva uzastopna koša Žižića (64:57), no dalje jednostavno nije išlo.