II. Kadetska liga

 

II. KADETSKA LIGA
# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Sesvete 15 11 4 5 - 1 6 - 3 1085 937 +148 26
2. Roling 15 10 5 6 - 2 4 - 3 1224 1128 +96 25
3. Zabok 13 10 3 6 - 0 4 - 3 976 862 +114 23
4. Sisak 14 9 5 7 - 1 2 - 4 1144 1095 +49 23
5. Larus 15 6 9 3 - 4 3 - 5 981 965 +16 21
6. KABA Karlovac 14 5 9 4 - 4 1 - 5 1123 1151 -28 19
7. Zapad 14 5 9 2 - 5 3 - 4 1050 1098 -48 19
8. Gorica 13 6 7 4 - 1 2 - 6 910 974 -64 19
9. Podsused 14 5 9 3 - 4 2 - 5 1009 1141 -132 19
10. Maksimir 13 3 10 1 - 7 2 - 3 823 974 -151 16

 

REZULTATI I RASPORED UTAKMICA
1. kolo
11.11.2023 12:00 Maksimir - Gorica 82:87
11.11.2023 13:00 Larus - Podsused 58:70
11.11.2023 17:00 Roling - Zabok 77:61
12.11.2023 17:00 Sisak - Zapad 90:72
12.11.2023 19:00 Sesvete - KABA Karlovac 76:71
2. kolo
18.11.2023 13:15 Podsused - Sesvete 62:57
18.11.2023 15:00 Zapad - Roling 62:85
19.11.2023 19:00 Gorica - Zabok 72:64
19.11.2023 20:00 KABA Karlovac - Sisak 84:76
21.11.2023 20:30 Maksimir - Larus 67:78
3. kolo
25.11.2023 12:00 Roling - KABA Karlovac 90:80
25.11.2023 12:00 Maksimir - Sesvete 41:62
25.11.2023 13:00 Larus - Gorica 61:67
25.11.2023 16:00 Zabok - Zapad 96:85
26.11.2023 19:00 Sisak - Podsused 92:90
4. kolo
02.12.2023 10:00 KABA Karlovac - Zabok 93:72
02.12.2023 11:00 Gorica - Zapad 65:82
02.12.2023 12:00 Maksimir - Sisak 65:78
03.12.2023 19:00 Podsused - Roling 87:98
12.12.2023 21:00 Larus - Sesvete 54:66
5. kolo
09.12.2023 18:00 Sesvete - Gorica 79:56
09.12.2023 20:30 Sisak - Larus 67:65
10.12.2023 12:00 Zabok - Podsused 85:60
10.12.2023 14:30 Roling - Maksimir 101:70
10.12.2023 16:30 Zapad - KABA Karlovac 79:87
6. kolo
16.12.2023 12:15 Maksimir - Zabok 47:66
16.12.2023 19:15 Sesvete - Sisak 75:61
16.12.2023 20:00 KABA Karlovac - Gorica 99:65
17.12.2023 10:15 Larus - Roling 57:39
17.12.2023 20:00 Podsused - Zapad 74:65
7. kolo
28.01.2024 13:30 Zabok - Larus 68:62
28.01.2024 14:30 Sisak - Gorica 85:82
28.01.2024 16:00 Roling - Sesvete 76:84
28.01.2024 17:00 Zapad - Maksimir 54:72
28.01.2024 18:00 KABA Karlovac - Podsused 103:79
8. kolo
31.01.2024 20:40 Maksimir - KABA Karlovac 74:69
03.02.2024 13:00 Larus - Zapad 50:66
03.02.2024 13:30 Gorica - Podsused 83:60
03.02.2024 14:00 Sisak - Roling 95:89
04.02.2024 11:30 Sesvete - Zabok 56:70
9. kolo
10.02.2024 10:00 Roling - Gorica 79:68
10.02.2024 15:00 Zapad - Sesvete 71:68
11.02.2024 16:00 KABA Karlovac - Larus 70:76 P
11.02.2024 17:15 Podsused - Maksimir 78:106
10. kolo
02.03.2024 15:00 Zapad - Sisak 72:88
02.03.2024 16:45 Podsused - Larus 48:66
02.03.2024 17:30 Zabok - Roling 82:62
03.03.2024 14:45 KABA Karlovac - Sesvete 66:102
11. kolo
08.03.2024 21:00 Larus - Maksimir 82:34
09.03.2024 12:00 Sisak - KABA Karlovac 88:80
09.03.2024 12:00 Roling - Zapad 96:84
10.03.2024 11:00 Sesvete - Podsused 79:61
10.03.2024 12:00 Zabok - Gorica 81:54
12. kolo
16.03.2024 10:30 Gorica - Larus 75:69
17.03.2024 11:30 Zapad - Zabok 81:85
17.03.2024 17:00 KABA Karlovac - Roling 88:97
17.03.2024 20:00 Podsused - Sisak 80:79
20.03.2024 20:30 Maksimir - Sesvete 40:58
13. kolo
22.03.2024 20:30 Sesvete - Larus 76:60
23.03.2024 19:00 Zabok - KABA Karlovac 72:50
24.03.2024 10:30 Roling - Podsused 96:97
24.03.2024 10:30 Zapad - Gorica 72:59
13.04.2024 14:00 Sisak - Maksimir 100:77
14. kolo
10.04.2024 20:45 Maksimir - Roling 48:61
13.04.2024 15:00 Gorica - Sesvete 77:61
13.04.2024 15:30 KABA Karlovac - Zapad 83:105
14.04.2024 12:15 Podsused - Zabok 63:74
16.04.2024 21:00 Larus - Sisak 78:74 P
15. kolo
18.04.2024 20:45 Sisak - Sesvete 71:86
20.04.2024 14:30 Roling - Larus 78:65
21.04.2024 12:30 Gorica - KABA Karlovac
21.04.2024 13:00 Zapad - Podsused
21.04.2024 15:00 Zabok - Maksimir
16. kolo
27.04.2024 00:00 Larus - Zabok
27.04.2024 00:00 Maksimir - Zapad
27.04.2024 00:00 Gorica - Sisak
27.04.2024 00:00 Sesvete - Roling
27.04.2024 00:00 Podsused - KABA Karlovac
17. kolo
04.05.2024 00:00 KABA Karlovac - Maksimir
04.05.2024 00:00 Roling - Sisak
04.05.2024 00:00 Zapad - Larus
04.05.2024 00:00 Zabok - Sesvete
04.05.2024 00:00 Podsused - Gorica
18. kolo
11.05.2024 00:00 Sesvete - Zapad
11.05.2024 00:00 Sisak - Zabok
11.05.2024 00:00 Gorica - Roling
11.05.2024 00:00 Maksimir - Podsused
11.05.2024 00:00 Larus - KABA Karlovac