KK Gorica vs KK Zadar

 

 

 

U ponedjeljak nam dolazi Zadar

Zadar nam je klub-prijatelj, ali u ovoj utakmici bodovi su potrebni i jednima i drugima Košarkaši Gorice podigli su formu,...
Pročitaj više

Turić: „Nadam se da ćemo nastaviti s uspjesima”

Gorica je rezultatom 78:65 svladala Škrljevo, direktnog suparnika u borbi za opstanak Imali su naši košarkaši vrlo naporan tjedan u...
Pročitaj više

Pobjeda u najvažnijem meču sezone!

U 17. kolu HT Premijer lige večeras su se u velikogoričkoj Gradskoj dvorani sastale posljednja i pretposljednja momčad prvenstvene ljestvice....
Pročitaj više

Milan Lužaić pojačao Bikove

Nakon povratka s turnira ABA 2 lige košarkaše Gorice očekuje izazovan nastavak sezone HT Premijer lige. Bikovi trenutno drže fenjer...
Pročitaj više
HT PREMIJER
ABA2
1. kolo
30.09.2022 19:00 KK Split - Cibona 84:71
01.10.2022 15:00 Dinamo Zagreb - Alkar 91:83
01.10.2022 17:00 Gorica - Zabok 71:53
01.10.2022 19:00 DepoLink Škrljevo - KK Furnir 81:90
03.10.2022 18:00 Zadar - Bosco Zagreb 97:81
14.11.2022 18:00 Cedevita Junior - GKK Šibenka 90:55
2. kolo
07.10.2022 18:00 Cibona - Zadar 91:73
07.10.2022 19:00 Bosco Zagreb - Cedevita Junior 75:84
08.10.2022 18:00 Alkar - Gorica 77:75
08.10.2022 18:00 GKK Šibenka - Dinamo Zagreb 78:71
08.10.2022 19:00 KK Furnir - Zabok 76:71
08.10.2022 19:00 DepoLink Škrljevo - KK Split 90:97
3. kolo
14.10.2022 18:00 Zadar - DepoLink Škrljevo 81:76
14.10.2022 19:00 KK Split - KK Furnir 90:73
15.10.2022 18:00 Dinamo Zagreb - Bosco Zagreb 107:89
15.10.2022 18:00 Gorica - GKK Šibenka 77:100
16.10.2022 18:00 Zabok - Alkar 75:80
16.10.2022 18:00 Cedevita Junior - Cibona 67:88
4. kolo
21.10.2022 16:00 KK Split - Zadar 83:89
21.10.2022 17:00 Cibona - Dinamo Zagreb 90:84
22.10.2022 19:00 DepoLink Škrljevo - Cedevita Junior 83:95
23.10.2022 17:00 Bosco Zagreb - Gorica 82:78
23.10.2022 18:00 KK Furnir - Alkar 72:90
23.10.2022 18:00 GKK Šibenka - Zabok 68:57
5. kolo
29.10.2022 18:00 Alkar - GKK Šibenka 63:86
29.10.2022 19:00 Zabok - Bosco Zagreb 94:87 P
30.10.2022 17:00 Dinamo Zagreb - DepoLink Škrljevo 75:68
30.10.2022 18:00 Gorica - Cibona 82:108
30.10.2022 18:00 Zadar - KK Furnir 92:71
30.10.2022 18:00 Cedevita Junior - KK Split 87:62
6. kolo
01.11.2022 17:00 KK Split - Dinamo Zagreb 96:62
02.11.2022 17:00 Cibona - Zabok 96:59
02.11.2022 18:00 Bosco Zagreb - Alkar 70:66
02.11.2022 18:00 Zadar - Cedevita Junior 91:72
02.11.2022 18:00 DepoLink Škrljevo - Gorica 92:88
02.11.2022 19:00 KK Furnir - GKK Šibenka 85:86 P
7. kolo
04.11.2022 20:00 Dinamo Zagreb - Zadar 87:97
05.11.2022 17:00 GKK Šibenka - Bosco Zagreb 81:74
05.11.2022 19:00 Zabok - DepoLink Škrljevo 80:91
05.11.2022 19:00 Cedevita Junior - KK Furnir 63:67
06.11.2022 17:00 Alkar - Cibona 70:81
06.11.2022 18:00 Gorica - KK Split 88:94
8. kolo
16.11.2022 19:00 Zadar - Gorica 79:63
17.11.2022 19:00 Cibona - GKK Šibenka 74:64
18.11.2022 17:00 KK Split - Zabok 84:81
19.11.2022 18:00 DepoLink Škrljevo - Alkar 79:76
19.11.2022 18:00 KK Furnir - Bosco Zagreb 95:82
20.11.2022 18:00 Cedevita Junior - Dinamo Zagreb 103:75
9. kolo
24.11.2022 18:00 Bosco Zagreb - Cibona 88:99
25.11.2022 18:00 Alkar - KK Split 88:94
26.11.2022 17:00 Dinamo Zagreb - KK Furnir 89:84
27.11.2022 19:30 GKK Šibenka - DepoLink Škrljevo 74:55
28.11.2022 19:00 Zabok - Zadar 70:85
30.11.2022 20:00 Gorica - Cedevita Junior 88:95
10. kolo
02.12.2022 19:00 KK Split - GKK Šibenka 70:55
03.12.2022 20:00 Cedevita Junior - Zabok 75:70
04.12.2022 16:00 Dinamo Zagreb - Gorica 51:71
04.12.2022 18:00 Zadar - Alkar 90:66
04.12.2022 18:00 DepoLink Škrljevo - Bosco Zagreb 73:92
04.12.2022 20:00 KK Furnir - Cibona 75:76
11. kolo
09.12.2022 18:00 Cibona - DepoLink Škrljevo 82:57
09.12.2022 20:00 Alkar - Cedevita Junior 75:84
10.12.2022 19:00 Zabok - Dinamo Zagreb 82:77
11.12.2022 18:00 GKK Šibenka - Zadar 77:76
11.12.2022 18:00 Gorica - KK Furnir 79:80
13.12.2022 17:00 KK Split - Bosco Zagreb 104:67
12. kolo
17.12.2022 20:00 Alkar - Dinamo Zagreb 74:86
18.12.2022 19:00 KK Furnir - DepoLink Škrljevo 88:77
18.12.2022 19:00 Zabok - Gorica 91:84
18.12.2022 19:30 GKK Šibenka - Cedevita Junior 60:58
18.12.2022 20:00 Bosco Zagreb - Zadar 79:109
19.12.2022 19:00 Cibona - KK Split 102:84
13. kolo
07.01.2023 18:00 Gorica - Alkar 93:101 P
07.01.2023 19:00 Cedevita Junior - Bosco Zagreb 97:62
07.01.2023 19:00 Zabok - KK Furnir 61:65
08.01.2023 17:00 Dinamo Zagreb - GKK Šibenka 89:65
08.01.2023 19:00 KK Split - DepoLink Škrljevo 89:70
28.02.2023 20:00 Zadar - Cibona
14. kolo
11.01.2023 18:00 GKK Šibenka - Gorica 100:70
11.01.2023 18:00 DepoLink Škrljevo - Zadar 71:85
11.01.2023 18:00 Alkar - Zabok 81:87 P
11.01.2023 20:00 Cibona - Cedevita Junior 78:80
11.01.2023 20:30 Bosco Zagreb - Dinamo Zagreb 111:105
12.01.2023 18:00 KK Furnir - KK Split 76:79
15. kolo
14.01.2023 20:00 Cedevita Junior - DepoLink Škrljevo 97:81
15.01.2023 18:00 Alkar - KK Furnir 76:84
15.01.2023 18:00 Zabok - GKK Šibenka 74:88
15.01.2023 18:00 Dinamo Zagreb - Cibona 77:71
15.01.2023 18:00 Gorica - Bosco Zagreb 67:73
17.01.2023 20:10 Zadar - KK Split 81:84
16. kolo
20.01.2023 20:00 KK Furnir - Zadar 73:85
21.01.2023 18:00 DepoLink Škrljevo - Dinamo Zagreb 68:80
21.01.2023 20:00 Bosco Zagreb - Zabok 70:78
21.01.2023 20:10 GKK Šibenka - Alkar 75:59
22.01.2023 18:00 Cibona - Gorica 105:77
23.01.2023 19:00 KK Split - Cedevita Junior 63:78
17. kolo
26.01.2023 19:00 Zabok - Cibona 80:86
28.01.2023 18:00 GKK Šibenka - KK Furnir 70:78
28.01.2023 18:00 Alkar - Bosco Zagreb 88:82
29.01.2023 18:00 Dinamo Zagreb - KK Split 73:88
29.01.2023 19:00 Gorica - DepoLink Škrljevo 78:65
29.01.2023 20:45 Cedevita Junior - Zadar 76:59
18. kolo
31.01.2023 18:00 Cibona - Alkar 110:72
01.02.2023 17:30 DepoLink Škrljevo - Zabok 93:66
01.02.2023 18:00 Bosco Zagreb - GKK Šibenka 63:95
01.02.2023 18:00 Zadar - Dinamo Zagreb 79:70
01.02.2023 19:00 KK Furnir - Cedevita Junior 75:92
16.02.2023 19:00 KK Split - Gorica
19. kolo
04.02.2023 18:00 Alkar - DepoLink Škrljevo
04.02.2023 20:00 Bosco Zagreb - KK Furnir
04.02.2023 20:00 GKK Šibenka - Cibona
05.02.2023 17:00 Dinamo Zagreb - Cedevita Junior
05.02.2023 20:10 Zabok - KK Split
06.02.2023 18:00 Gorica - Zadar
20. kolo
11.02.2023 20:00 Cedevita Junior - Gorica
11.02.2023 20:00 DepoLink Škrljevo - GKK Šibenka
11.02.2023 20:00 Cibona - Bosco Zagreb
11.02.2023 20:00 Zadar - Zabok
11.02.2023 20:00 KK Furnir - Dinamo Zagreb
11.02.2023 20:00 KK Split - Alkar
21. kolo
04.03.2023 20:00 Gorica - Dinamo Zagreb
04.03.2023 20:00 GKK Šibenka - KK Split
04.03.2023 20:00 Bosco Zagreb - DepoLink Škrljevo
04.03.2023 20:00 Cibona - KK Furnir
04.03.2023 20:00 Zabok - Cedevita Junior
04.03.2023 20:00 Alkar - Zadar
Game Result Date and Time Info

POD : SUT

61 : 64 Monday, 17.10.2022 15:00 CET

SEN : HEL

79 : 89 Monday, 17.10.2022 18:00 CET

TFT : PEL

65 : 75 Monday, 17.10.2022 21:00 CET

KRK : SPA

101 : 82 Tuesday, 18.10.2022 15:00 CET

SIR : BBL

68 : 95 Tuesday, 18.10.2022 18:00 CET

SLG : ZLA

67 : 87 Tuesday, 18.10.2022 21:00 CET

VRO : GOR

77 : 73 Wednesday, 19.10.2022 15:00 CET
Game Result Date and Time Info

SUT : TFT

99 : 69 Wednesday, 19.10.2022 18:00 CET

PEL : SEN

71 : 67 Wednesday, 19.10.2022 21:00 CET

KRK : SLG

73 : 67 Thursday, 20.10.2022 15:00 CET

HEL : SIR

94 : 75 Thursday, 20.10.2022 18:00 CET

ZLA : POD

91 : 72 Thursday, 20.10.2022 21:00 CET

BBL : VRO

81 : 70 Friday, 21.10.2022 15:00 CET

SPA : GOR

103 : 70 Friday, 21.10.2022 18:00 CET
Game Result Date and Time Info

POD : KRK

60 : 72 Monday, 21.11.2022 15:00 CET

SLG : SPA

84 : 72 Monday, 21.11.2022 18:00 CET

TFT : ZLA

76 : 90 Monday, 21.11.2022 21:00 CET

SEN : SUT

63 : 70 Tuesday, 22.11.2022 15:00 CET

VRO : HEL

72 : 107 Tuesday, 22.11.2022 18:00 CET

GOR : BBL

54 : 96 Tuesday, 22.11.2022 21:00 CET

SIR : PEL

83 : 73 Wednesday, 23.11.2022 15:00 CET
Game Result Date and Time Info

KRK : TFT

93 : 83 Wednesday, 23.11.2022 18:00 CET

SLG : POD

66 : 77 Wednesday, 23.11.2022 21:00 CET

ZLA : SEN

71 : 62 Thursday, 24.11.2022 15:00 CET

HEL : GOR

100 : 70 Thursday, 24.11.2022 18:00 CET

SPA : BBL

89 : 91 Thursday, 24.11.2022 21:00 CET

SUT : SIR

62 : 67 Friday, 25.11.2022 15:00 CET

PEL : VRO

83 : 71 Friday, 25.11.2022 18:00 CET
Game Result Date and Time Info

TFT : SLG

88 : 92 Friday, 25.11.2022 21:00 CET

SEN : KRK

63 : 66 Saturday, 26.11.2022 12:00 CET

BBL : HEL

85 : 91 Saturday, 26.11.2022 15:00 CET

POD : SPA

98 : 46 Saturday, 26.11.2022 18:00 CET

GOR : PEL

91 : 100 Sunday, 27.11.2022 12:00 CET

VRO : SUT

63 : 73 Sunday, 27.11.2022 15:00 CET

SIR : ZLA

85 : 83 Sunday, 27.11.2022 18:00 CET
Game Result Date and Time Info

SLG : SEN

95 : 94 Monday, 19.12.2022 15:00 CET

KRK : SIR

71 : 79 Monday, 19.12.2022 18:00 CET

POD : TFT

93 : 95 Monday, 19.12.2022 21:00 CET

SPA : HEL

62 : 86 Tuesday, 20.12.2022 15:00 CET

ZLA : VRO

97 : 79 Tuesday, 20.12.2022 18:00 CET

SUT : GOR

84 : 78 Tuesday, 20.12.2022 21:00 CET

PEL : BBL

67 : 89 Wednesday, 21.12.2022 15:00 CET
Game Result Date and Time Info

SIR : SLG

83 : 86 Wednesday, 21.12.2022 18:00 CET

SEN : POD

67 : 78 Wednesday, 21.12.2022 21:00 CET

TFT : SPA

102 : 78 Thursday, 22.12.2022 15:00 CET

GOR : ZLA

68 : 86 Thursday, 22.12.2022 18:00 CET

VRO : KRK

90 : 92 Thursday, 22.12.2022 21:00 CET

BBL : SUT

72 : 80 Friday, 23.12.2022 15:00 CET

HEL : PEL

88 : 70 Friday, 23.12.2022 18:00 CET
Game Result Date and Time Info

KRK : GOR

101 : 74 Monday, 23.01.2023 15:00 CET

SLG : VRO

84 : 80 Monday, 23.01.2023 18:00 CET

POD : SIR

69 : 62 Monday, 23.01.2023 21:00 CET

SUT : HEL

66 : 74 Tuesday, 24.01.2023 15:00 CET

ZLA : BBL

88 : 95 Tuesday, 24.01.2023 18:00 CET

TFT : SEN

74 : 91 Tuesday, 24.01.2023 21:00 CET

SPA : PEL

71 : 99 Wednesday, 25.01.2023 15:00 CET
Game Result Date and Time Info

VRO : POD

63 : 83 Wednesday, 25.01.2023 18:00 CET

GOR : SLG

81 : 76 Wednesday, 25.01.2023 21:00 CET

SIR : TFT

81 : 58 Thursday, 26.01.2023 15:00 CET

BBL : KRK

83 : 72 Thursday, 26.01.2023 18:00 CET

HEL : ZLA

93 : 71 Thursday, 26.01.2023 21:00 CET

PEL : SUT

77 : 75 Friday, 27.01.2023 15:00 CET

SEN : SPA

76 : 64 Friday, 27.01.2023 18:00 CET
Game Result Date and Time Info

POD : GOR

86 : 70 Friday, 27.01.2023 21:00 CET

TFT : VRO

74 : 70 Saturday, 28.01.2023 12:00 CET

KRK : HEL

77 : 84 Saturday, 28.01.2023 15:00 CET

SLG : BBL

73 : 71 Saturday, 28.01.2023 18:00 CET

ZLA : PEL

75 : 69 Sunday, 29.01.2023 12:00 CET

SPA : SUT

70 : 92 Sunday, 29.01.2023 15:00 CET

SEN : SIR

61 : 73 Sunday, 29.01.2023 18:00 CET
Game Result Date and Time Info

GOR : TFT

Monday, 06.03.2023 15:00 CET

BBL : POD

Monday, 06.03.2023 18:00 CET

VRO : SEN

Monday, 06.03.2023 21:00 CET

HEL : SLG

Tuesday, 07.03.2023 15:00 CET

SIR : SPA

Tuesday, 07.03.2023 18:00 CET

PEL : KRK

Tuesday, 07.03.2023 21:00 CET

SUT : ZLA

Wednesday, 08.03.2023 15:00 CET
Game Result Date and Time Info

SEN : GOR

Wednesday, 08.03.2023 18:00 CET

TFT : BBL

Wednesday, 08.03.2023 21:00 CET

SLG : PEL

Thursday, 09.03.2023 15:00 CET

SIR : VRO

Thursday, 09.03.2023 18:00 CET

POD : HEL

Thursday, 09.03.2023 21:00 CET

SPA : ZLA

Friday, 10.03.2023 15:00 CET

KRK : SUT

Friday, 10.03.2023 18:00 CET
Game Result Date and Time Info

BBL : SEN

Friday, 10.03.2023 21:00 CET

HEL : TFT

Saturday, 11.03.2023 12:00 CET

PEL : POD

Saturday, 11.03.2023 15:00 CET

GOR : SIR

Saturday, 11.03.2023 18:00 CET

VRO : SPA

Sunday, 12.03.2023 12:00 CET

ZLA : KRK

Sunday, 12.03.2023 15:00 CET

SUT : SLG

Sunday, 12.03.2023 18:00 CET
TRENUTNI POREDAK
Utakmice KK Gorica
#KlubPobPorBod
1.Cedevita Junior14432
2.Cibona14331
3.GKK Šibenka13531
4.Zadar13430
5.KK Split13430
6.KK Furnir9927
7.Dinamo Zagreb81026
8.Zabok51323
9.Alkar51323
10.Bosco Zagreb51323
11.DepoLink Škrljevo41422
12.Gorica31420

Raspored

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

POREDAK
HT PREMIJER RASPORED
KK GORICA
ABA2 RASPORED

TRENUTNI POREDAK

#KlubPobPorBod
1.Cedevita Junior14432
2.Cibona14331
3.GKK Šibenka13531
4.Zadar13430
5.KK Split13430
6.KK Furnir9927
7.Dinamo Zagreb81026
8.Zabok51323
9.Alkar51323
10.Bosco Zagreb51323
11.DepoLink Škrljevo41422
12.Gorica31420
1. kolo
30.09.2022 19:00 KK Split - Cibona 84:71
01.10.2022 15:00 Dinamo Zagreb - Alkar 91:83
01.10.2022 17:00 Gorica - Zabok 71:53
01.10.2022 19:00 DepoLink Škrljevo - KK Furnir 81:90
03.10.2022 18:00 Zadar - Bosco Zagreb 97:81
14.11.2022 18:00 Cedevita Junior - GKK Šibenka 90:55
2. kolo
07.10.2022 18:00 Cibona - Zadar 91:73
07.10.2022 19:00 Bosco Zagreb - Cedevita Junior 75:84
08.10.2022 18:00 Alkar - Gorica 77:75
08.10.2022 18:00 GKK Šibenka - Dinamo Zagreb 78:71
08.10.2022 19:00 KK Furnir - Zabok 76:71
08.10.2022 19:00 DepoLink Škrljevo - KK Split 90:97
3. kolo
14.10.2022 18:00 Zadar - DepoLink Škrljevo 81:76
14.10.2022 19:00 KK Split - KK Furnir 90:73
15.10.2022 18:00 Dinamo Zagreb - Bosco Zagreb 107:89
15.10.2022 18:00 Gorica - GKK Šibenka 77:100
16.10.2022 18:00 Zabok - Alkar 75:80
16.10.2022 18:00 Cedevita Junior - Cibona 67:88
4. kolo
21.10.2022 16:00 KK Split - Zadar 83:89
21.10.2022 17:00 Cibona - Dinamo Zagreb 90:84
22.10.2022 19:00 DepoLink Škrljevo - Cedevita Junior 83:95
23.10.2022 17:00 Bosco Zagreb - Gorica 82:78
23.10.2022 18:00 KK Furnir - Alkar 72:90
23.10.2022 18:00 GKK Šibenka - Zabok 68:57
5. kolo
29.10.2022 18:00 Alkar - GKK Šibenka 63:86
29.10.2022 19:00 Zabok - Bosco Zagreb 94:87 P
30.10.2022 17:00 Dinamo Zagreb - DepoLink Škrljevo 75:68
30.10.2022 18:00 Gorica - Cibona 82:108
30.10.2022 18:00 Zadar - KK Furnir 92:71
30.10.2022 18:00 Cedevita Junior - KK Split 87:62
6. kolo
01.11.2022 17:00 KK Split - Dinamo Zagreb 96:62
02.11.2022 17:00 Cibona - Zabok 96:59
02.11.2022 18:00 Bosco Zagreb - Alkar 70:66
02.11.2022 18:00 Zadar - Cedevita Junior 91:72
02.11.2022 18:00 DepoLink Škrljevo - Gorica 92:88
02.11.2022 19:00 KK Furnir - GKK Šibenka 85:86 P
7. kolo
04.11.2022 20:00 Dinamo Zagreb - Zadar 87:97
05.11.2022 17:00 GKK Šibenka - Bosco Zagreb 81:74
05.11.2022 19:00 Zabok - DepoLink Škrljevo 80:91
05.11.2022 19:00 Cedevita Junior - KK Furnir 63:67
06.11.2022 17:00 Alkar - Cibona 70:81
06.11.2022 18:00 Gorica - KK Split 88:94
8. kolo
16.11.2022 19:00 Zadar - Gorica 79:63
17.11.2022 19:00 Cibona - GKK Šibenka 74:64
18.11.2022 17:00 KK Split - Zabok 84:81
19.11.2022 18:00 DepoLink Škrljevo - Alkar 79:76
19.11.2022 18:00 KK Furnir - Bosco Zagreb 95:82
20.11.2022 18:00 Cedevita Junior - Dinamo Zagreb 103:75
9. kolo
24.11.2022 18:00 Bosco Zagreb - Cibona 88:99
25.11.2022 18:00 Alkar - KK Split 88:94
26.11.2022 17:00 Dinamo Zagreb - KK Furnir 89:84
27.11.2022 19:30 GKK Šibenka - DepoLink Škrljevo 74:55
28.11.2022 19:00 Zabok - Zadar 70:85
30.11.2022 20:00 Gorica - Cedevita Junior 88:95
10. kolo
02.12.2022 19:00 KK Split - GKK Šibenka 70:55
03.12.2022 20:00 Cedevita Junior - Zabok 75:70
04.12.2022 16:00 Dinamo Zagreb - Gorica 51:71
04.12.2022 18:00 Zadar - Alkar 90:66
04.12.2022 18:00 DepoLink Škrljevo - Bosco Zagreb 73:92
04.12.2022 20:00 KK Furnir - Cibona 75:76
11. kolo
09.12.2022 18:00 Cibona - DepoLink Škrljevo 82:57
09.12.2022 20:00 Alkar - Cedevita Junior 75:84
10.12.2022 19:00 Zabok - Dinamo Zagreb 82:77
11.12.2022 18:00 GKK Šibenka - Zadar 77:76
11.12.2022 18:00 Gorica - KK Furnir 79:80
13.12.2022 17:00 KK Split - Bosco Zagreb 104:67
12. kolo
17.12.2022 20:00 Alkar - Dinamo Zagreb 74:86
18.12.2022 19:00 KK Furnir - DepoLink Škrljevo 88:77
18.12.2022 19:00 Zabok - Gorica 91:84
18.12.2022 19:30 GKK Šibenka - Cedevita Junior 60:58
18.12.2022 20:00 Bosco Zagreb - Zadar 79:109
19.12.2022 19:00 Cibona - KK Split 102:84
13. kolo
07.01.2023 18:00 Gorica - Alkar 93:101 P
07.01.2023 19:00 Cedevita Junior - Bosco Zagreb 97:62
07.01.2023 19:00 Zabok - KK Furnir 61:65
08.01.2023 17:00 Dinamo Zagreb - GKK Šibenka 89:65
08.01.2023 19:00 KK Split - DepoLink Škrljevo 89:70
28.02.2023 20:00 Zadar - Cibona
14. kolo
11.01.2023 18:00 GKK Šibenka - Gorica 100:70
11.01.2023 18:00 DepoLink Škrljevo - Zadar 71:85
11.01.2023 18:00 Alkar - Zabok 81:87 P
11.01.2023 20:00 Cibona - Cedevita Junior 78:80
11.01.2023 20:30 Bosco Zagreb - Dinamo Zagreb 111:105
12.01.2023 18:00 KK Furnir - KK Split 76:79
15. kolo
14.01.2023 20:00 Cedevita Junior - DepoLink Škrljevo 97:81
15.01.2023 18:00 Alkar - KK Furnir 76:84
15.01.2023 18:00 Zabok - GKK Šibenka 74:88
15.01.2023 18:00 Dinamo Zagreb - Cibona 77:71
15.01.2023 18:00 Gorica - Bosco Zagreb 67:73
17.01.2023 20:10 Zadar - KK Split 81:84
16. kolo
20.01.2023 20:00 KK Furnir - Zadar 73:85
21.01.2023 18:00 DepoLink Škrljevo - Dinamo Zagreb 68:80
21.01.2023 20:00 Bosco Zagreb - Zabok 70:78
21.01.2023 20:10 GKK Šibenka - Alkar 75:59
22.01.2023 18:00 Cibona - Gorica 105:77
23.01.2023 19:00 KK Split - Cedevita Junior 63:78
17. kolo
26.01.2023 19:00 Zabok - Cibona 80:86
28.01.2023 18:00 GKK Šibenka - KK Furnir 70:78
28.01.2023 18:00 Alkar - Bosco Zagreb 88:82
29.01.2023 18:00 Dinamo Zagreb - KK Split 73:88
29.01.2023 19:00 Gorica - DepoLink Škrljevo 78:65
29.01.2023 20:45 Cedevita Junior - Zadar 76:59
18. kolo
31.01.2023 18:00 Cibona - Alkar 110:72
01.02.2023 17:30 DepoLink Škrljevo - Zabok 93:66
01.02.2023 18:00 Bosco Zagreb - GKK Šibenka 63:95
01.02.2023 18:00 Zadar - Dinamo Zagreb 79:70
01.02.2023 19:00 KK Furnir - Cedevita Junior 75:92
16.02.2023 19:00 KK Split - Gorica
19. kolo
04.02.2023 18:00 Alkar - DepoLink Škrljevo
04.02.2023 20:00 Bosco Zagreb - KK Furnir
04.02.2023 20:00 GKK Šibenka - Cibona
05.02.2023 17:00 Dinamo Zagreb - Cedevita Junior
05.02.2023 20:10 Zabok - KK Split
06.02.2023 18:00 Gorica - Zadar
20. kolo
11.02.2023 20:00 Cedevita Junior - Gorica
11.02.2023 20:00 DepoLink Škrljevo - GKK Šibenka
11.02.2023 20:00 Cibona - Bosco Zagreb
11.02.2023 20:00 Zadar - Zabok
11.02.2023 20:00 KK Furnir - Dinamo Zagreb
11.02.2023 20:00 KK Split - Alkar
21. kolo
04.03.2023 20:00 Gorica - Dinamo Zagreb
04.03.2023 20:00 GKK Šibenka - KK Split
04.03.2023 20:00 Bosco Zagreb - DepoLink Škrljevo
04.03.2023 20:00 Cibona - KK Furnir
04.03.2023 20:00 Zabok - Cedevita Junior
04.03.2023 20:00 Alkar - Zadar

Raspored

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

HT Premijer liga
2022 / 2023

Game Result Date and Time Info

POD : SUT

61 : 64 Monday, 17.10.2022 15:00 CET

SEN : HEL

79 : 89 Monday, 17.10.2022 18:00 CET

TFT : PEL

65 : 75 Monday, 17.10.2022 21:00 CET

KRK : SPA

101 : 82 Tuesday, 18.10.2022 15:00 CET

SIR : BBL

68 : 95 Tuesday, 18.10.2022 18:00 CET

SLG : ZLA

67 : 87 Tuesday, 18.10.2022 21:00 CET

VRO : GOR

77 : 73 Wednesday, 19.10.2022 15:00 CET
Game Result Date and Time Info

SUT : TFT

99 : 69 Wednesday, 19.10.2022 18:00 CET

PEL : SEN

71 : 67 Wednesday, 19.10.2022 21:00 CET

KRK : SLG

73 : 67 Thursday, 20.10.2022 15:00 CET

HEL : SIR

94 : 75 Thursday, 20.10.2022 18:00 CET

ZLA : POD

91 : 72 Thursday, 20.10.2022 21:00 CET

BBL : VRO

81 : 70 Friday, 21.10.2022 15:00 CET

SPA : GOR

103 : 70 Friday, 21.10.2022 18:00 CET
Game Result Date and Time Info

POD : KRK

60 : 72 Monday, 21.11.2022 15:00 CET

SLG : SPA

84 : 72 Monday, 21.11.2022 18:00 CET

TFT : ZLA

76 : 90 Monday, 21.11.2022 21:00 CET

SEN : SUT

63 : 70 Tuesday, 22.11.2022 15:00 CET

VRO : HEL

72 : 107 Tuesday, 22.11.2022 18:00 CET

GOR : BBL

54 : 96 Tuesday, 22.11.2022 21:00 CET

SIR : PEL

83 : 73 Wednesday, 23.11.2022 15:00 CET
Game Result Date and Time Info

KRK : TFT

93 : 83 Wednesday, 23.11.2022 18:00 CET

SLG : POD

66 : 77 Wednesday, 23.11.2022 21:00 CET

ZLA : SEN

71 : 62 Thursday, 24.11.2022 15:00 CET

HEL : GOR

100 : 70 Thursday, 24.11.2022 18:00 CET

SPA : BBL

89 : 91 Thursday, 24.11.2022 21:00 CET

SUT : SIR

62 : 67 Friday, 25.11.2022 15:00 CET

PEL : VRO

83 : 71 Friday, 25.11.2022 18:00 CET
Game Result Date and Time Info

TFT : SLG

88 : 92 Friday, 25.11.2022 21:00 CET

SEN : KRK

63 : 66 Saturday, 26.11.2022 12:00 CET

BBL : HEL

85 : 91 Saturday, 26.11.2022 15:00 CET

POD : SPA

98 : 46 Saturday, 26.11.2022 18:00 CET

GOR : PEL

91 : 100 Sunday, 27.11.2022 12:00 CET

VRO : SUT

63 : 73 Sunday, 27.11.2022 15:00 CET

SIR : ZLA

85 : 83 Sunday, 27.11.2022 18:00 CET
Game Result Date and Time Info

SLG : SEN

95 : 94 Monday, 19.12.2022 15:00 CET

KRK : SIR

71 : 79 Monday, 19.12.2022 18:00 CET

POD : TFT

93 : 95 Monday, 19.12.2022 21:00 CET

SPA : HEL

62 : 86 Tuesday, 20.12.2022 15:00 CET

ZLA : VRO

97 : 79 Tuesday, 20.12.2022 18:00 CET

SUT : GOR

84 : 78 Tuesday, 20.12.2022 21:00 CET

PEL : BBL

67 : 89 Wednesday, 21.12.2022 15:00 CET
Game Result Date and Time Info

SIR : SLG

83 : 86 Wednesday, 21.12.2022 18:00 CET

SEN : POD

67 : 78 Wednesday, 21.12.2022 21:00 CET

TFT : SPA

102 : 78 Thursday, 22.12.2022 15:00 CET

GOR : ZLA

68 : 86 Thursday, 22.12.2022 18:00 CET

VRO : KRK

90 : 92 Thursday, 22.12.2022 21:00 CET

BBL : SUT

72 : 80 Friday, 23.12.2022 15:00 CET

HEL : PEL

88 : 70 Friday, 23.12.2022 18:00 CET
Game Result Date and Time Info

KRK : GOR

101 : 74 Monday, 23.01.2023 15:00 CET

SLG : VRO

84 : 80 Monday, 23.01.2023 18:00 CET

POD : SIR

69 : 62 Monday, 23.01.2023 21:00 CET

SUT : HEL

66 : 74 Tuesday, 24.01.2023 15:00 CET

ZLA : BBL

88 : 95 Tuesday, 24.01.2023 18:00 CET

TFT : SEN

74 : 91 Tuesday, 24.01.2023 21:00 CET

SPA : PEL

71 : 99 Wednesday, 25.01.2023 15:00 CET
Game Result Date and Time Info

VRO : POD

63 : 83 Wednesday, 25.01.2023 18:00 CET

GOR : SLG

81 : 76 Wednesday, 25.01.2023 21:00 CET

SIR : TFT

81 : 58 Thursday, 26.01.2023 15:00 CET

BBL : KRK

83 : 72 Thursday, 26.01.2023 18:00 CET

HEL : ZLA

93 : 71 Thursday, 26.01.2023 21:00 CET

PEL : SUT

77 : 75 Friday, 27.01.2023 15:00 CET

SEN : SPA

76 : 64 Friday, 27.01.2023 18:00 CET
Game Result Date and Time Info

POD : GOR

86 : 70 Friday, 27.01.2023 21:00 CET

TFT : VRO

74 : 70 Saturday, 28.01.2023 12:00 CET

KRK : HEL

77 : 84 Saturday, 28.01.2023 15:00 CET

SLG : BBL

73 : 71 Saturday, 28.01.2023 18:00 CET

ZLA : PEL

75 : 69 Sunday, 29.01.2023 12:00 CET

SPA : SUT

70 : 92 Sunday, 29.01.2023 15:00 CET

SEN : SIR

61 : 73 Sunday, 29.01.2023 18:00 CET
Game Result Date and Time Info

GOR : TFT

Monday, 06.03.2023 15:00 CET

BBL : POD

Monday, 06.03.2023 18:00 CET

VRO : SEN

Monday, 06.03.2023 21:00 CET

HEL : SLG

Tuesday, 07.03.2023 15:00 CET

SIR : SPA

Tuesday, 07.03.2023 18:00 CET

PEL : KRK

Tuesday, 07.03.2023 21:00 CET

SUT : ZLA

Wednesday, 08.03.2023 15:00 CET
Game Result Date and Time Info

SEN : GOR

Wednesday, 08.03.2023 18:00 CET

TFT : BBL

Wednesday, 08.03.2023 21:00 CET

SLG : PEL

Thursday, 09.03.2023 15:00 CET

SIR : VRO

Thursday, 09.03.2023 18:00 CET

POD : HEL

Thursday, 09.03.2023 21:00 CET

SPA : ZLA

Friday, 10.03.2023 15:00 CET

KRK : SUT

Friday, 10.03.2023 18:00 CET
Game Result Date and Time Info

BBL : SEN

Friday, 10.03.2023 21:00 CET

HEL : TFT

Saturday, 11.03.2023 12:00 CET

PEL : POD

Saturday, 11.03.2023 15:00 CET

GOR : SIR

Saturday, 11.03.2023 18:00 CET

VRO : SPA

Sunday, 12.03.2023 12:00 CET

ZLA : KRK

Sunday, 12.03.2023 15:00 CET

SUT : SLG

Sunday, 12.03.2023 18:00 CET