ZAGREBU TREĆE MJESTO

Pobjedom protiv Jollya rezultatom 97:73 košarkaši Zagreba su osvojili treće mjesto na našem slavljeničkom turniru. Pod dojmom jučerašnjeg poraza od domaćina, košarkaši Jollya ušli su u utakmicu za treće mjesto. Mravi su od početka bili ti koji su diktirali tempo, a igrači trenera Mladena Erjavca jedino su im parirali u trećoj četvrtini koju su riješili u svoju korist.
U današnjem susretu Šibenčani su bili lišeni usluga Mate Mrve, pa se smanjena rotacija igrača najbolje vidjela u posljednjih deset minuta u kojima je Zagreb stigao do uvjerljive pobjede do koje su ga predvodili Pavle Marčinković s 29 i Luka Božić s 28 ubačaja.