NISMO USPJELI

Nažalost, nismo uspjeli. U uzvratnoj utakmici za ulazak u Prvu ligu u Slavonskom Brodu od istoimenog domaćina poraženi smo sa 75:58. Za razliku od prve utakmice koju smo loše otvorili, u jučerašnjem susretu prvih petnaest minuta proteklo je u našoj dominaciji. Prvi period igre završili smo s pet koševa prednosti (13:18), a polaganjem Filipa Bundovića u 12. minuti imali smo i najvećih plus sedam (13:20). Poveli smo nakon toga još jednom s minimalnih 22:20, nakon čega Brođani preko Brune Čelebije serijom 16:2, prelaze u vodstvo 29:22 koje više nisu ispušatali do kraja utakmice.
Krajem treće četvrtine smo se približili na samo pet koševa zaostaka (45:40), da bi domaćini iskoristili poklon sudačke trojke (Radović, Dožai, Tresoglavić) koja je Bundoviću dosudila tehničku pogrešku za četiri uzastopna koša. Šest minuta prije kraja još jednom smo došli na korak, ali ostali smo prekratki. Kod 52:48 za Slavonski Brod imali smo napad, kojeg nismo iskoristili, da bi domaćini na krilima fantastičnog Petra Ćosića koji nam je u posljednjoj dionici igre ubacio četiri trice otišli na kraju do uvjerljive pobjede 75:58.
Ne treba biti razočaran, iza nas je odlična sezona u kojoj smo ispisali nekoliko lijepih priča. Jedna od njih su svakako i navijači koji su nam i jučer bili velika podrška.