MOŽEMO IGRATI SA SVIMA

Nakon sinoćnje utakmice u kojoj smo s 87:67 svladali Alkar u našim je redovima vladalo zadovoljstvo jer smo u lijepoj košarkaškoj predstavi ostvarili prvu domaću pobjedu u A-1 ligi. Od početka smo nametnuli svoju igru na koju gosti iz Sinja jednostavno nisu imali odgovora. –Čestitam svojim momcima koji su odradili doslovno sve što smo se dogovorili te smo pokazali da ako je pristup dobar da možemo puno toga napraviti. Već na startu se vidjelo da smo dobro ušli u utakmicu, a nakon ovakve utakmice sam uvjeren da možemo igrati sa svima u ovoj ligi- nakon utakmice je izjavio naš trener Zvonimir Kovačević.
Nakon što smo krajem druge četvrtine serijom 14:2 stekli dvoznamenkastu prednost, odličnim otvaranjem treće četvrtine u kojoj su nam gosti u prvih pet minuta zabili samo tri koša prelomili smo utakmicu i mirno je priveli kraju. –Obrana je konstanta koja te može uvijek držati u utakmici, te na njoj moraš zahtijevati, tako da vjerujem da ova momčad može egzistirati ako obrana bude dobra- o tom segmentu igre će trener Kovačević.