ČEKAMO SLAVONSKI BROD

Teško izborenom pobjedom 81:80 u Ludbregu protiv Grafičara završili smo ovogodišnje kvalifikacije za ulazak u A-1 ligu. Pošto je Ribola Kaštela s 91:81 pobijedila Škrljevo, zauzeli smo drugo mjesto te ćemo u dodatne dvije utakmice protiv Slavskog Broda tražiti svoj put prema Prvoj ligi.
Današnja utakmica je za što brži zaborav, a jedino što će se pamtiti je pobjeda. Tijekom cijele utakmice izmjenjivali smo se sa šuterski raspoloženim domaćinom u vodstvu, a najveća prednost koju je imao svaki sastav bio je sedam poena. Domaćini su ipak bili ti koji su većim dijelom imali vodstvo, pa su tako u posljednjih deset minuta ušli s pet poena prednosti (67:62). Tricom Gazića šest minuta prije kraja poveli smo sa 70:69, a posljednje vodstvo prije toga imali smo sredinom druge četvrtine. Herendić nas je koš- faulom odveo i na plus pet (72:77). Uporni domaćini tricom Prpovića 25 sekundi prije kraja poveli su sa 80:79, da bi nas do pobjede polaganjem šest sekundi prije kraja odveo Svoboda.