PORAZ OD RIBOLE KAŠTELA

U susretu petog kola Lige za ostanak doživjeli smo poraz u Kaštel Sućurcu od momčadi Ribole Kaštela rezultatom 97:92. Domaćini su od starta utakmice preuzeli kontrolu nad igrom i rezultatom, te su već u prvoj četvrtini došli do dvoznamenkaste prednosti (25:15 u 8. minuti), da bi naši igrači početkom drugih deset minuta došli na samo poen zaostatka, a u 17. minuti i do prvog vodstva na utakmici (42:44). Međutim, do odlaska na odmor košarkaši Ribole serijom 13:2 stječu vodstvo od 55:46.
U nastavku susreta domaćini nam nisu dozvolili preokret, te u trećoj četvrtini ponovno stječu dvoznamenkastu prednost. Tek u posljednjih deset minuta iskoristili smo njihov pad, te smo se pet minuta prije kraja približili na zaostatak od pet poena (84:79). Dalje od toga nije išlo, te smo domaćinima morali čestitati na pobjedi.
Pred nama je sada tjedan dana pauze, nakon čega nas idućeg utorka očekuje gostovanje u Osijeku kod Vrijednosnice Osijek koje danas igraju protiv Jollya.