Pretkadeti nadigrali Zabok

U 12. kolu IV. pretkadetske lige mladi Bikovi nadigrali su vršnjake iz Zaboka. U utakmici s malim brojem poena dominirale...
Pročitaj više

Kadetima pobjeda za kraj prvenstva

Kadeti Gorice jučer su završili svoje natjecanje u 2. kadetskoj ligi pobjedom protiv Rolinga rezultatom 95:56. Iako je Roling na...
Pročitaj više

Dječaci U12 osigurali 1. mjesto

Mladi gorički košarkaši koji se natječu u Ligi za poredak KSZ-a došli su i do svoje jedanaeste uzastopne pobjede. U...
Pročitaj više

DJEČACI U13 ZAVRŠILI LIGU NA 100%

Mladi Bikovi koji nastupaju pod kapom Velgora na najbolji mogući način su završili svoja natjecanja u 3. ligi KSZ-a kao...
Pročitaj više

PRVA LIGA
1. kolo
07.10.2023 20:00 Crikvenica - Mladost 74:90
08.10.2023 12:00 KK Jazine Arbanasi - KK Ribola Kaštela 90:89
08.10.2023 14:30 KK Kvarner 2010 - Samobor 91:70
08.10.2023 16:00 Marsonia - Gorica 60:80
08.10.2023 19:00 Zagreb - KK Stoja 97:70
08.10.2023 21:00 KK Podstrana - Omiš Čagalj Tours 65:94
10.10.2023 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Hermes Analitica 100:69
2. kolo
12.10.2023 19:30 Samobor - Hermes Analitica 75:84
14.10.2023 17:00 KK Kvarner 2010 - KK Podstrana 99:57
14.10.2023 17:00 Gorica - Zagreb 61:78
14.10.2023 17:00 Omiš Čagalj Tours - Marsonia 75:77
14.10.2023 19:00 Mladost - KK Vrijednosnice Osijek 72:97
14.10.2023 19:30 KK Stoja - KK Jazine Arbanasi 117:122 P
15.10.2023 15:30 KK Ribola Kaštela - Crikvenica 85:72
3. kolo
21.10.2023 15:00 KK Ribola Kaštela - KK Vrijednosnice Osijek 74:79
21.10.2023 17:00 Crikvenica - KK Stoja 75:69
21.10.2023 19:30 Hermes Analitica - Mladost 107:87
22.10.2023 12:00 KK Jazine Arbanasi - Gorica 67:83
22.10.2023 17:00 Marsonia - KK Kvarner 2010 94:102
22.10.2023 18:00 KK Podstrana - Samobor 73:88
22.10.2023 19:15 Zagreb - Omiš Čagalj Tours 78:36
4. kolo
27.10.2023 13:00 Mladost - Samobor 82:89
28.10.2023 13:30 Gorica - Crikvenica 83:66
28.10.2023 17:00 KK Kvarner 2010 - Zagreb 83:77
28.10.2023 17:00 KK Ribola Kaštela - Hermes Analitica 80:86
28.10.2023 19:30 KK Stoja - KK Vrijednosnice Osijek 80:90
29.10.2023 14:00 Omiš Čagalj Tours - KK Jazine Arbanasi 97:86
29.10.2023 15:00 KK Podstrana - Marsonia 88:75
5. kolo
04.11.2023 14:00 Zagreb - KK Podstrana 85:79
04.11.2023 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Gorica 84:77
04.11.2023 18:00 Mladost - KK Ribola Kaštela 76:98
04.11.2023 18:30 Crikvenica - Omiš Čagalj Tours 64:92
04.11.2023 20:30 Marsonia - Samobor 79:81
05.11.2023 12:00 KK Jazine Arbanasi - KK Kvarner 2010 77:95
05.11.2023 14:00 Hermes Analitica - KK Stoja 85:93
6. kolo
11.11.2023 00:00 Gorica - Hermes Analitica 99:87
11.11.2023 17:00 KK Kvarner 2010 - Crikvenica 103:73
11.11.2023 17:00 Omiš Čagalj Tours - KK Vrijednosnice Osijek 78:74
11.11.2023 18:00 Samobor - KK Ribola Kaštela 52:89
11.11.2023 19:00 KK Stoja - Mladost 68:94
12.11.2023 18:00 Marsonia - Zagreb 71:77
13.12.2023 20:00 KK Podstrana - KK Jazine Arbanasi 68:57
7. kolo
18.11.2023 15:00 KK Jazine Arbanasi - Marsonia 107:106
18.11.2023 15:45 KK Ribola Kaštela - KK Stoja 88:86
18.11.2023 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - KK Kvarner 2010 91:83
18.11.2023 18:00 Crikvenica - KK Podstrana 82:76
19.11.2023 14:00 Hermes Analitica - Omiš Čagalj Tours 100:73
19.11.2023 17:00 Mladost - Gorica 63:82
19.11.2023 19:00 Zagreb - Samobor 82:66
8. kolo
25.11.2023 17:00 KK Kvarner 2010 - Hermes Analitica 103:89
25.11.2023 17:00 Omiš Čagalj Tours - Mladost 78:74
25.11.2023 18:00 Gorica - KK Ribola Kaštela 89:67
26.11.2023 16:00 KK Podstrana - KK Vrijednosnice Osijek 74:92
26.11.2023 17:00 Samobor - KK Stoja 88:77
26.11.2023 19:30 Zagreb - KK Jazine Arbanasi 79:73
26.11.2023 19:30 Marsonia - Crikvenica 102:74
9. kolo
02.12.2023 12:30 KK Jazine Arbanasi - Samobor 91:77
02.12.2023 15:00 KK Ribola Kaštela - Omiš Čagalj Tours 68:64
02.12.2023 18:00 Mladost - KK Kvarner 2010 66:87
02.12.2023 19:00 KK Stoja - Gorica 79:69
03.12.2023 13:00 Hermes Analitica - KK Podstrana 93:79
03.12.2023 15:30 Crikvenica - Zagreb 76:104
03.12.2023 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Marsonia 99:60
10. kolo
09.12.2023 14:30 Zagreb - KK Vrijednosnice Osijek 69:75
09.12.2023 17:00 KK Kvarner 2010 - KK Ribola Kaštela 73:59
09.12.2023 17:00 Omiš Čagalj Tours - KK Stoja 93:82
10.12.2023 12:00 KK Jazine Arbanasi - Crikvenica 74:69
10.12.2023 16:00 KK Podstrana - Mladost 72:67
10.12.2023 17:00 Samobor - Gorica 85:74
10.12.2023 18:00 Marsonia - Hermes Analitica 95:91
11. kolo
16.12.2023 15:00 KK Ribola Kaštela - KK Podstrana 95:72
16.12.2023 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - KK Jazine Arbanasi 91:85
16.12.2023 17:00 Mladost - Marsonia 80:66
16.12.2023 18:00 Crikvenica - Samobor 79:95
16.12.2023 18:00 Gorica - Omiš Čagalj Tours 68:59
16.12.2023 19:00 KK Stoja - KK Kvarner 2010 77:91
18.12.2023 21:00 Hermes Analitica - Zagreb 101:81
12. kolo
21.12.2023 20:00 Hermes Analitica - KK Jazine Arbanasi 92:95
22.12.2023 18:00 Crikvenica - KK Vrijednosnice Osijek 66:80
23.12.2023 16:00 KK Podstrana - KK Stoja 76:66
23.12.2023 17:00 KK Kvarner 2010 - Gorica 94:71
23.12.2023 18:00 Samobor - Omiš Čagalj Tours 102:89
23.12.2023 19:00 Marsonia - KK Ribola Kaštela 81:87
23.12.2023 20:00 Zagreb - Mladost 90:85
13. kolo
13.01.2024 15:00 KK Ribola Kaštela - Zagreb 71:66
13.01.2024 17:00 Gorica - KK Podstrana 87:69
13.01.2024 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Samobor 96:77
13.01.2024 17:00 Omiš Čagalj Tours - KK Kvarner 2010 72:88
13.01.2024 18:00 Hermes Analitica - Crikvenica 106:84
14.01.2024 18:00 Mladost - KK Jazine Arbanasi 77:85
14.01.2024 18:30 KK Stoja - Marsonia 80:86
14. kolo
20.01.2024 15:00 KK Ribola Kaštela - KK Jazine Arbanasi 76:80
20.01.2024 18:00 Omiš Čagalj Tours - KK Podstrana 98:79
20.01.2024 19:00 KK Stoja - Zagreb 48:90
21.01.2024 13:00 Hermes Analitica - KK Vrijednosnice Osijek 107:116 P
21.01.2024 16:00 Mladost - Crikvenica 82:73
21.01.2024 18:00 Gorica - Marsonia 88:77
21.01.2024 19:00 Samobor - KK Kvarner 2010 82:86
15. kolo
24.01.2024 13:00 KK Jazine Arbanasi - KK Stoja 116:88
24.01.2024 16:00 Marsonia - Omiš Čagalj Tours 83:79
24.01.2024 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Mladost 101:70
24.01.2024 18:00 Hermes Analitica - Samobor 85:91
24.01.2024 18:00 Zagreb - Gorica 81:83 P
24.01.2024 18:00 Crikvenica - KK Ribola Kaštela 64:92
24.01.2024 21:00 KK Podstrana - KK Kvarner 2010 56:89
16. kolo
27.01.2024 16:30 Gorica - KK Jazine Arbanasi 103:94
27.01.2024 17:00 Omiš Čagalj Tours - Zagreb 81:74
27.01.2024 18:00 Samobor - KK Podstrana 99:65
28.01.2024 19:00 KK Kvarner 2010 - Marsonia 96:56
28.01.2024 19:00 KK Vrijednosnice Osijek - KK Ribola Kaštela 65:60
28.01.2024 19:00 KK Stoja - Crikvenica 59:91
06.03.2024 21:00 Mladost - Hermes Analitica 98:84
17. kolo
03.02.2024 18:00 Crikvenica - Gorica 71:88
03.02.2024 19:00 Marsonia - KK Podstrana 84:73
04.02.2024 12:00 KK Jazine Arbanasi - Omiš Čagalj Tours 108:60
04.02.2024 15:30 Zagreb - KK Kvarner 2010 69:85
04.02.2024 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - KK Stoja 96:70
04.02.2024 18:00 Hermes Analitica - KK Ribola Kaštela 71:98
06.02.2024 19:00 Samobor - Mladost 113:92
18. kolo
10.02.2024 16:00 Gorica - KK Vrijednosnice Osijek 83:59
10.02.2024 16:30 KK Ribola Kaštela - Mladost 84:66
10.02.2024 18:00 KK Kvarner 2010 - KK Jazine Arbanasi 92:70
10.02.2024 18:00 Omiš Čagalj Tours - Crikvenica 80:65
10.02.2024 19:00 KK Stoja - Hermes Analitica 94:87
11.02.2024 17:00 Samobor - Marsonia 97:88
11.02.2024 18:30 KK Podstrana - Zagreb 69:84
19. kolo
17.02.2024 15:00 KK Ribola Kaštela - Samobor 71:72
17.02.2024 16:15 KK Jazine Arbanasi - KK Podstrana 102:70
17.02.2024 17:00 Hermes Analitica - Gorica 89:84
18.02.2024 13:00 KK Vrijednosnice Osijek - Omiš Čagalj Tours 76:72
18.02.2024 14:00 Zagreb - Marsonia 70:60
18.02.2024 18:00 Mladost - KK Stoja 92:85
18.02.2024 19:00 Crikvenica - KK Kvarner 2010 76:92
20. kolo
24.02.2024 16:00 Gorica - Mladost 84:69
24.02.2024 17:00 Omiš Čagalj Tours - Hermes Analitica 76:110
24.02.2024 18:00 KK Kvarner 2010 - KK Vrijednosnice Osijek 72:78
25.02.2024 19:30 KK Podstrana - Crikvenica 64:67
25.02.2024 19:30 Samobor - Zagreb 69:74
28.02.2024 19:00 KK Stoja - KK Ribola Kaštela 80:81
14.03.2024 20:00 Marsonia - KK Jazine Arbanasi 81:76
21. kolo
02.03.2024 15:00 KK Jazine Arbanasi - Zagreb 68:70
02.03.2024 15:30 KK Vrijednosnice Osijek - KK Podstrana 86:62
02.03.2024 19:30 Crikvenica - Marsonia 84:89
03.03.2024 13:30 Hermes Analitica - KK Kvarner 2010 69:102
03.03.2024 15:30 KK Ribola Kaštela - Gorica 61:67
03.03.2024 18:00 KK Stoja - Samobor 87:92
03.03.2024 19:00 Mladost - Omiš Čagalj Tours 78:59
22. kolo
09.03.2024 15:00 Gorica - KK Stoja 85:77
09.03.2024 17:00 Zagreb - Crikvenica 64:74
09.03.2024 17:00 Omiš Čagalj Tours - KK Ribola Kaštela 79:83
09.03.2024 18:00 KK Kvarner 2010 - Mladost 80:73
09.03.2024 20:00 KK Podstrana - Hermes Analitica 77:79
10.03.2024 14:30 Samobor - KK Jazine Arbanasi 107:97
10.03.2024 17:00 Marsonia - KK Vrijednosnice Osijek 72:99
23. kolo
12.03.2024 20:00 Crikvenica - KK Jazine Arbanasi 69:65
16.03.2024 14:00 KK Vrijednosnice Osijek - Zagreb 88:81 P
16.03.2024 15:00 KK Ribola Kaštela - KK Kvarner 2010 70:84
16.03.2024 17:00 Gorica - Samobor 80:85
16.03.2024 19:00 Mladost - KK Podstrana 89:77
16.03.2024 19:00 KK Stoja - Omiš Čagalj Tours 76:88
19.03.2024 20:00 Hermes Analitica - Marsonia 103:109 P
24. kolo
21.03.2024 19:00 Samobor - Crikvenica 86:79
21.03.2024 20:00 Marsonia - Mladost 91:75
23.03.2024 15:00 KK Jazine Arbanasi - KK Vrijednosnice Osijek 97:93
23.03.2024 17:00 Omiš Čagalj Tours - Gorica 75:82
23.03.2024 18:00 KK Kvarner 2010 - KK Stoja 107:74
23.03.2024 20:00 KK Podstrana - KK Ribola Kaštela 72:84
24.03.2024 19:00 Zagreb - Hermes Analitica 82:69
25. kolo
26.03.2024 20:30 KK Jazine Arbanasi - Hermes Analitica 85:98
27.03.2024 17:45 KK Ribola Kaštela - Marsonia 85:79
27.03.2024 19:00 Omiš Čagalj Tours - Samobor 90:101
27.03.2024 21:00 Mladost - Zagreb 60:88
28.03.2024 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Crikvenica 98:62
28.03.2024 19:00 KK Stoja - KK Podstrana 99:72
28.03.2024 19:15 Gorica - KK Kvarner 2010 71:75
26. kolo
06.04.2024 14:00 KK Jazine Arbanasi - Mladost 93:77
06.04.2024 15:00 Zagreb - KK Ribola Kaštela 81:65
06.04.2024 15:00 Samobor - KK Vrijednosnice Osijek 82:65
06.04.2024 15:00 KK Kvarner 2010 - Omiš Čagalj Tours 95:72
06.04.2024 15:00 KK Podstrana - Gorica 70:91
06.04.2024 19:00 Crikvenica - Hermes Analitica 69:90
07.04.2024 17:00 Marsonia - KK Stoja 87:90
TRENUTNI POREDAK
#KlubPobPorBod
1.KK Kvarner 201024250
2.KK Vrijednosnice Osijek22448
3.Samobor18844
4.Gorica18844
5.Zagreb17943
6.KK Ribola Kaštela151141
7.KK Jazine Arbanasi131339
8.Hermes Analitica121438
9.Omiš Čagalj Tours101636
10.Marsonia101636
11.Mladost81834
12.Crikvenica62032
13.KK Stoja52131
14.KK Podstrana42230
POREDAK
PRVA LIGA RASPORED

TRENUTNI POREDAK

#KlubPobPorBod
1.KK Kvarner 201024250
2.KK Vrijednosnice Osijek22448
3.Samobor18844
4.Gorica18844
5.Zagreb17943
6.KK Ribola Kaštela151141
7.KK Jazine Arbanasi131339
8.Hermes Analitica121438
9.Omiš Čagalj Tours101636
10.Marsonia101636
11.Mladost81834
12.Crikvenica62032
13.KK Stoja52131
14.KK Podstrana42230
1. kolo
07.10.2023 20:00 Crikvenica - Mladost 74:90
08.10.2023 12:00 KK Jazine Arbanasi - KK Ribola Kaštela 90:89
08.10.2023 14:30 KK Kvarner 2010 - Samobor 91:70
08.10.2023 16:00 Marsonia - Gorica 60:80
08.10.2023 19:00 Zagreb - KK Stoja 97:70
08.10.2023 21:00 KK Podstrana - Omiš Čagalj Tours 65:94
10.10.2023 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Hermes Analitica 100:69
2. kolo
12.10.2023 19:30 Samobor - Hermes Analitica 75:84
14.10.2023 17:00 KK Kvarner 2010 - KK Podstrana 99:57
14.10.2023 17:00 Gorica - Zagreb 61:78
14.10.2023 17:00 Omiš Čagalj Tours - Marsonia 75:77
14.10.2023 19:00 Mladost - KK Vrijednosnice Osijek 72:97
14.10.2023 19:30 KK Stoja - KK Jazine Arbanasi 117:122 P
15.10.2023 15:30 KK Ribola Kaštela - Crikvenica 85:72
3. kolo
21.10.2023 15:00 KK Ribola Kaštela - KK Vrijednosnice Osijek 74:79
21.10.2023 17:00 Crikvenica - KK Stoja 75:69
21.10.2023 19:30 Hermes Analitica - Mladost 107:87
22.10.2023 12:00 KK Jazine Arbanasi - Gorica 67:83
22.10.2023 17:00 Marsonia - KK Kvarner 2010 94:102
22.10.2023 18:00 KK Podstrana - Samobor 73:88
22.10.2023 19:15 Zagreb - Omiš Čagalj Tours 78:36
4. kolo
27.10.2023 13:00 Mladost - Samobor 82:89
28.10.2023 13:30 Gorica - Crikvenica 83:66
28.10.2023 17:00 KK Kvarner 2010 - Zagreb 83:77
28.10.2023 17:00 KK Ribola Kaštela - Hermes Analitica 80:86
28.10.2023 19:30 KK Stoja - KK Vrijednosnice Osijek 80:90
29.10.2023 14:00 Omiš Čagalj Tours - KK Jazine Arbanasi 97:86
29.10.2023 15:00 KK Podstrana - Marsonia 88:75
5. kolo
04.11.2023 14:00 Zagreb - KK Podstrana 85:79
04.11.2023 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Gorica 84:77
04.11.2023 18:00 Mladost - KK Ribola Kaštela 76:98
04.11.2023 18:30 Crikvenica - Omiš Čagalj Tours 64:92
04.11.2023 20:30 Marsonia - Samobor 79:81
05.11.2023 12:00 KK Jazine Arbanasi - KK Kvarner 2010 77:95
05.11.2023 14:00 Hermes Analitica - KK Stoja 85:93
6. kolo
11.11.2023 00:00 Gorica - Hermes Analitica 99:87
11.11.2023 17:00 KK Kvarner 2010 - Crikvenica 103:73
11.11.2023 17:00 Omiš Čagalj Tours - KK Vrijednosnice Osijek 78:74
11.11.2023 18:00 Samobor - KK Ribola Kaštela 52:89
11.11.2023 19:00 KK Stoja - Mladost 68:94
12.11.2023 18:00 Marsonia - Zagreb 71:77
13.12.2023 20:00 KK Podstrana - KK Jazine Arbanasi 68:57
7. kolo
18.11.2023 15:00 KK Jazine Arbanasi - Marsonia 107:106
18.11.2023 15:45 KK Ribola Kaštela - KK Stoja 88:86
18.11.2023 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - KK Kvarner 2010 91:83
18.11.2023 18:00 Crikvenica - KK Podstrana 82:76
19.11.2023 14:00 Hermes Analitica - Omiš Čagalj Tours 100:73
19.11.2023 17:00 Mladost - Gorica 63:82
19.11.2023 19:00 Zagreb - Samobor 82:66
8. kolo
25.11.2023 17:00 KK Kvarner 2010 - Hermes Analitica 103:89
25.11.2023 17:00 Omiš Čagalj Tours - Mladost 78:74
25.11.2023 18:00 Gorica - KK Ribola Kaštela 89:67
26.11.2023 16:00 KK Podstrana - KK Vrijednosnice Osijek 74:92
26.11.2023 17:00 Samobor - KK Stoja 88:77
26.11.2023 19:30 Zagreb - KK Jazine Arbanasi 79:73
26.11.2023 19:30 Marsonia - Crikvenica 102:74
9. kolo
02.12.2023 12:30 KK Jazine Arbanasi - Samobor 91:77
02.12.2023 15:00 KK Ribola Kaštela - Omiš Čagalj Tours 68:64
02.12.2023 18:00 Mladost - KK Kvarner 2010 66:87
02.12.2023 19:00 KK Stoja - Gorica 79:69
03.12.2023 13:00 Hermes Analitica - KK Podstrana 93:79
03.12.2023 15:30 Crikvenica - Zagreb 76:104
03.12.2023 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Marsonia 99:60
10. kolo
09.12.2023 14:30 Zagreb - KK Vrijednosnice Osijek 69:75
09.12.2023 17:00 KK Kvarner 2010 - KK Ribola Kaštela 73:59
09.12.2023 17:00 Omiš Čagalj Tours - KK Stoja 93:82
10.12.2023 12:00 KK Jazine Arbanasi - Crikvenica 74:69
10.12.2023 16:00 KK Podstrana - Mladost 72:67
10.12.2023 17:00 Samobor - Gorica 85:74
10.12.2023 18:00 Marsonia - Hermes Analitica 95:91
11. kolo
16.12.2023 15:00 KK Ribola Kaštela - KK Podstrana 95:72
16.12.2023 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - KK Jazine Arbanasi 91:85
16.12.2023 17:00 Mladost - Marsonia 80:66
16.12.2023 18:00 Crikvenica - Samobor 79:95
16.12.2023 18:00 Gorica - Omiš Čagalj Tours 68:59
16.12.2023 19:00 KK Stoja - KK Kvarner 2010 77:91
18.12.2023 21:00 Hermes Analitica - Zagreb 101:81
12. kolo
21.12.2023 20:00 Hermes Analitica - KK Jazine Arbanasi 92:95
22.12.2023 18:00 Crikvenica - KK Vrijednosnice Osijek 66:80
23.12.2023 16:00 KK Podstrana - KK Stoja 76:66
23.12.2023 17:00 KK Kvarner 2010 - Gorica 94:71
23.12.2023 18:00 Samobor - Omiš Čagalj Tours 102:89
23.12.2023 19:00 Marsonia - KK Ribola Kaštela 81:87
23.12.2023 20:00 Zagreb - Mladost 90:85
13. kolo
13.01.2024 15:00 KK Ribola Kaštela - Zagreb 71:66
13.01.2024 17:00 Gorica - KK Podstrana 87:69
13.01.2024 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Samobor 96:77
13.01.2024 17:00 Omiš Čagalj Tours - KK Kvarner 2010 72:88
13.01.2024 18:00 Hermes Analitica - Crikvenica 106:84
14.01.2024 18:00 Mladost - KK Jazine Arbanasi 77:85
14.01.2024 18:30 KK Stoja - Marsonia 80:86
14. kolo
20.01.2024 15:00 KK Ribola Kaštela - KK Jazine Arbanasi 76:80
20.01.2024 18:00 Omiš Čagalj Tours - KK Podstrana 98:79
20.01.2024 19:00 KK Stoja - Zagreb 48:90
21.01.2024 13:00 Hermes Analitica - KK Vrijednosnice Osijek 107:116 P
21.01.2024 16:00 Mladost - Crikvenica 82:73
21.01.2024 18:00 Gorica - Marsonia 88:77
21.01.2024 19:00 Samobor - KK Kvarner 2010 82:86
15. kolo
24.01.2024 13:00 KK Jazine Arbanasi - KK Stoja 116:88
24.01.2024 16:00 Marsonia - Omiš Čagalj Tours 83:79
24.01.2024 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Mladost 101:70
24.01.2024 18:00 Hermes Analitica - Samobor 85:91
24.01.2024 18:00 Zagreb - Gorica 81:83 P
24.01.2024 18:00 Crikvenica - KK Ribola Kaštela 64:92
24.01.2024 21:00 KK Podstrana - KK Kvarner 2010 56:89
16. kolo
27.01.2024 16:30 Gorica - KK Jazine Arbanasi 103:94
27.01.2024 17:00 Omiš Čagalj Tours - Zagreb 81:74
27.01.2024 18:00 Samobor - KK Podstrana 99:65
28.01.2024 19:00 KK Kvarner 2010 - Marsonia 96:56
28.01.2024 19:00 KK Vrijednosnice Osijek - KK Ribola Kaštela 65:60
28.01.2024 19:00 KK Stoja - Crikvenica 59:91
06.03.2024 21:00 Mladost - Hermes Analitica 98:84
17. kolo
03.02.2024 18:00 Crikvenica - Gorica 71:88
03.02.2024 19:00 Marsonia - KK Podstrana 84:73
04.02.2024 12:00 KK Jazine Arbanasi - Omiš Čagalj Tours 108:60
04.02.2024 15:30 Zagreb - KK Kvarner 2010 69:85
04.02.2024 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - KK Stoja 96:70
04.02.2024 18:00 Hermes Analitica - KK Ribola Kaštela 71:98
06.02.2024 19:00 Samobor - Mladost 113:92
18. kolo
10.02.2024 16:00 Gorica - KK Vrijednosnice Osijek 83:59
10.02.2024 16:30 KK Ribola Kaštela - Mladost 84:66
10.02.2024 18:00 KK Kvarner 2010 - KK Jazine Arbanasi 92:70
10.02.2024 18:00 Omiš Čagalj Tours - Crikvenica 80:65
10.02.2024 19:00 KK Stoja - Hermes Analitica 94:87
11.02.2024 17:00 Samobor - Marsonia 97:88
11.02.2024 18:30 KK Podstrana - Zagreb 69:84
19. kolo
17.02.2024 15:00 KK Ribola Kaštela - Samobor 71:72
17.02.2024 16:15 KK Jazine Arbanasi - KK Podstrana 102:70
17.02.2024 17:00 Hermes Analitica - Gorica 89:84
18.02.2024 13:00 KK Vrijednosnice Osijek - Omiš Čagalj Tours 76:72
18.02.2024 14:00 Zagreb - Marsonia 70:60
18.02.2024 18:00 Mladost - KK Stoja 92:85
18.02.2024 19:00 Crikvenica - KK Kvarner 2010 76:92
20. kolo
24.02.2024 16:00 Gorica - Mladost 84:69
24.02.2024 17:00 Omiš Čagalj Tours - Hermes Analitica 76:110
24.02.2024 18:00 KK Kvarner 2010 - KK Vrijednosnice Osijek 72:78
25.02.2024 19:30 KK Podstrana - Crikvenica 64:67
25.02.2024 19:30 Samobor - Zagreb 69:74
28.02.2024 19:00 KK Stoja - KK Ribola Kaštela 80:81
14.03.2024 20:00 Marsonia - KK Jazine Arbanasi 81:76
21. kolo
02.03.2024 15:00 KK Jazine Arbanasi - Zagreb 68:70
02.03.2024 15:30 KK Vrijednosnice Osijek - KK Podstrana 86:62
02.03.2024 19:30 Crikvenica - Marsonia 84:89
03.03.2024 13:30 Hermes Analitica - KK Kvarner 2010 69:102
03.03.2024 15:30 KK Ribola Kaštela - Gorica 61:67
03.03.2024 18:00 KK Stoja - Samobor 87:92
03.03.2024 19:00 Mladost - Omiš Čagalj Tours 78:59
22. kolo
09.03.2024 15:00 Gorica - KK Stoja 85:77
09.03.2024 17:00 Zagreb - Crikvenica 64:74
09.03.2024 17:00 Omiš Čagalj Tours - KK Ribola Kaštela 79:83
09.03.2024 18:00 KK Kvarner 2010 - Mladost 80:73
09.03.2024 20:00 KK Podstrana - Hermes Analitica 77:79
10.03.2024 14:30 Samobor - KK Jazine Arbanasi 107:97
10.03.2024 17:00 Marsonia - KK Vrijednosnice Osijek 72:99
23. kolo
12.03.2024 20:00 Crikvenica - KK Jazine Arbanasi 69:65
16.03.2024 14:00 KK Vrijednosnice Osijek - Zagreb 88:81 P
16.03.2024 15:00 KK Ribola Kaštela - KK Kvarner 2010 70:84
16.03.2024 17:00 Gorica - Samobor 80:85
16.03.2024 19:00 Mladost - KK Podstrana 89:77
16.03.2024 19:00 KK Stoja - Omiš Čagalj Tours 76:88
19.03.2024 20:00 Hermes Analitica - Marsonia 103:109 P
24. kolo
21.03.2024 19:00 Samobor - Crikvenica 86:79
21.03.2024 20:00 Marsonia - Mladost 91:75
23.03.2024 15:00 KK Jazine Arbanasi - KK Vrijednosnice Osijek 97:93
23.03.2024 17:00 Omiš Čagalj Tours - Gorica 75:82
23.03.2024 18:00 KK Kvarner 2010 - KK Stoja 107:74
23.03.2024 20:00 KK Podstrana - KK Ribola Kaštela 72:84
24.03.2024 19:00 Zagreb - Hermes Analitica 82:69
25. kolo
26.03.2024 20:30 KK Jazine Arbanasi - Hermes Analitica 85:98
27.03.2024 17:45 KK Ribola Kaštela - Marsonia 85:79
27.03.2024 19:00 Omiš Čagalj Tours - Samobor 90:101
27.03.2024 21:00 Mladost - Zagreb 60:88
28.03.2024 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Crikvenica 98:62
28.03.2024 19:00 KK Stoja - KK Podstrana 99:72
28.03.2024 19:15 Gorica - KK Kvarner 2010 71:75
26. kolo
06.04.2024 14:00 KK Jazine Arbanasi - Mladost 93:77
06.04.2024 15:00 Zagreb - KK Ribola Kaštela 81:65
06.04.2024 15:00 Samobor - KK Vrijednosnice Osijek 82:65
06.04.2024 15:00 KK Kvarner 2010 - Omiš Čagalj Tours 95:72
06.04.2024 15:00 KK Podstrana - Gorica 70:91
06.04.2024 19:00 Crikvenica - Hermes Analitica 69:90
07.04.2024 17:00 Marsonia - KK Stoja 87:90